Siłowniki teleskopowe to moduły, które muszą charakteryzować się najwyższą jakością wykonania, gwarantującą poprawne funkcjonowanie całego mechanizmu nawet w czasie najtrudniejszych warunków eksploatacyjnych. Solidne wykonanie cylindra oraz zastosowanie przy produkcji części wysokiej jakości zapewnią możliwość długotrwałego użytkowania całego układu.

Siłowniki teleskopowe – podstawowe informacje

Siłownik teleskopowySiłowniki teleskopowe używane są, aby zwiększyć zakres suwu podczas pracy całego cylindra. Montowane są w układach, w których nie sprawdzą się siłowniki o prostej budowie. W zależności od potrzeb możliwe jest dobranie siłownika o ruchu jedno- lub dwustronnym. Dzięki temu urządzenia z układem hydraulicznym zapewnią efektywniejszą i bezpieczną pracę.
Do produkcji siłowników teleskopowych używa się części najwyższej jakości w celu wydłużenia czasu eksploatacji układu. Możliwe jest wyprodukowanie cylindrów nietypowych, które będą odpowiadać nawet najwyższym wymaganiom oraz pasować do układów o niestandardowych wymiarach.

Oferta siłowników teleskopowych w HP

Oferujemy profesjonalne rozwiązania o różnorodnej specyfice oraz budowie, które zagwarantują długotrwałą i niezawodną pracę w każdych warunkach. Nasze siłowniki teleskopowe produkujemy nie tylko na podstawie katalogu i własnych projektów, ale również według wzorów dostarczonych przez Klienta. Dzięki temu wszystkim zainteresowanym możemy zaoferować spersonalizowany produkt zgodny z określonymi parametrami technicznymi.
W firmie HP wdrożyliśmy ściśle opracowaną politykę jakości, która usystematyzowała procesy produkcyjne realizowane w naszym parku maszynowym. Dzięki takiemu podejściu możemy Państwu zaoferować siłowniki teleskopowe, które w opinii ekspertów uchodzą za jedne z najlepszych w branży. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji wynoszącej 36 miesięcy. Oprócz produkcji nowych siłowników zajmujemy się także regeneracją wyeksploatowanych cylindrów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i specyfikacją techniczną siłowników teleskopowych produkowanych w firmie HP.