Oficjalna strona firmy HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn

Siłowniki hydrauliczne

Katalog siłowników hydraulicznych
Katalog siłowników hydraulicznych

Katalog siłowników hydraulicznych

Siłowniki tłokowe
Siłowniki nurnikowe

silownik-nurnikowy

W opracowanej przez naszą firmie ofercie znajdują się również siłowniki nurnikowe, które są niezbędnym elementem wielu maszyn. Jest to charakterystyczna forma siłownika, która występuje wyłącznie w odmianach beztłokowych i rozwija siłę pchającą. Siłowniki nurnikowe produkujemy od wielu lat, dlatego specjalistyczna wiedza, którą obecnie dysponujemy, pozwala nam tworzyć rozwiązania wyróżniające się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Certyfikaty jakości, ścisłe normy produkcyjne oraz skrupulatna kontrola poprodukcyjna to nasze standardy, dzięki którym możemy wszystkim zainteresowanym zagwarantować siłowniki nurnikowe odpowiadające rygorystycznym wymaganiom. To moduły, które są wytrzymałe i niezawodne. Z pewnością sprawdzą się w sposób nienaganny nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Siłowniki teleskopowe

W budowie
Poniżej znajdą Państwo grafiki siłowników teleskopowych w różnych rzutach. W razie zapytań natychmiastową o dostępność towaru, prosimy o kontakt.

01020304050607

Dostępne wersje:


silownik teleskopowy st-2-500

ST-2-500

 

silownik teleskopowy st-3-580ST-3-580

ST-5 1200 p
ST-5 1432ST-4 2000 10tST-4 1600

ST-3 580


ST-6 1250

 

 

Siłowniki teleskopowe to moduły, które muszą charakteryzować się najwyższą jakością wykonania, gwarantującą poprawne funkcjonowanie całego mechanizmu nawet w czasie najtrudniejszych warunków eksploatacyjnych. Doskonale wiemy o tym, dlatego występując w roli producenta, wdrożyliśmy rygorystyczną politykę jakościową, która usystematyzowała procesy produkcyjne realizowane w naszym parku maszynowym. Dzięki takiemu podejściu możemy Państwu zaoferować siłowniki teleskopowe, które w opinii ekspertów uchodzą za jedne z najlepszych w branży. Oferujemy profesjonalne rozwiązania o różnorodnej specyfice oraz budowie, które zagwarantują długotrwałą i niezawodną pracę w każdych warunkach. Nasze siłowniki teleskopowe produkujemy również na podstawie wzorów Klienta, dlatego wszystkim zainteresowanym możemy zaoferować spersonalizowany produkt zgodny w określonymi parametrami technicznymi.

2022 & Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Do góry