Firma HP zajmuje się profesjonalną produkcją wytrzymałych, doskonałych jakościowo i niezawodnych tłoczysk siłownika. Nasze produkty są odporne na korozję i inne uszkodzenia mechaniczne, nie tracą swoich właściwości użytkowych nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Podstawowe informacje na temat tłoczyska siłownika

Produkcja tłoczysk siłownika
Tłoczysko stanowi chromowany pręt, który współpracuje z cylindrem hydraulicznym i całością układu. Tłoczysko wprawiane jest w ruch posuwisty pod wpływem cieczy w siłowniku, co umożliwia wydajną pracę całego urządzenia. Nasze tłoczyska produkowane są przy zachowaniu ścisłych zasad i opracowanej polityki jakości. Dzięki temu zapewniamy komponenty, które odpowiadają wysokim wymaganiom i spełniają określone normy. Tłoczyska naszej produkcji są jednym z najlepszych rozwiązań stosowanych w wydajnych siłownikach hydraulicznych.

Tłoczysko firmy HP – trwały element układu hydraulicznego

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych do użytku w mechanice siłowej. Jednocześnie zajmujemy się produkcją komponentów wykonywanych na bazie stali. Wśród naszych tłoczysk znajdują się modele w wielu różnorodnych wariantach. Dysponujemy również możliwościami technicznymi, dzięki którym jako jedni z nielicznych w naszej branży możemy zaoferować tłoczysko siłownika o nietypowej średnicy. To sprawia, że nasze produkty odpowiadają nawet najwyższym wymaganiom każdego z Klientów.

Profesjonalna produkcja tłoczysk siłownika

tłoczyska siłowników
Tłoczysko siłownika to komponent produkowany przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu możliwe jest stworzenie części, która doskonale sprawdzi się w długotrwałej eksploatacji i nawet najtrudniejszych warunkach pracy. Produkty wytwarzamy przy wsparciu parku maszynowego i profesjonalnych narzędzi, co gwarantuje wysoką jakość gotowych już elementów siłownika. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz specyfikacją techniczną poszczególnych modeli tłoczysk produkowanych przez firmę HP.

Produkcja tłoczyskProdukcja tłoczysk

Pręty chromowane o nietypowych średnicach(max. średnica: ø 500 mm, max. długość odcinka: 2800 mm, tolerancja wykonania f7)
tłoczysko siłownikachromowanie prętówprodukcja tłoczysk hydraulicznychprodukcja tłoczysk hydraulicznychregeneracja tłoczysk hydraulicznychwykonanie tłoczysk do siłowników hydraulicznychprodukcja tłoczysk do siłowników hydraulicznychtłoczysko siłownika skrętuprodukcja tłoczysk chromowanych