Popularne siłowniki hydrauliczne, zwane także cylindrami hydraulicznymi, to rodzaj silników, w których energia ciśnienia przekształcana jest w energię mechaniczną. Tak skonstruowany siłownik hydrauliczny przeznaczony jest do wykonywania ruchów prostoliniowych. Czasem również możemy zetknąć się z modelami przystosowanymi do ruchu obrotowego. Współcześnie produkowane siłowniki hydrauliczne pracują w całym zakresie ciśnień, jakie tworzą nowoczesne pompy.

Znajdujące się w naszym asortymencie siłowniki hydrauliczne znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach gospodarki. Są to między innymi przemysł, produkcja maszyn transportowych, budowlanych czy rolniczych. Stosowanie wysokiej jakości cylindrów podwyższa efektywność pracy oraz powoduje wzrost poziomu bezpieczeństwa.

Siłowniki hydrauliczne – klasyfikacja

Mając na uwadze wielorakie potrzeby Klientów, proponujemy różnego typu siłowniki hydrauliczne. Za sprawą specyficznej budowy każdego modelu, dany siłownik hydrauliczny jest w stanie wykonywać pracę w określonym zakresie. W tym celu potrzebne jest dobranie odpowiedniego cylindra, odpowiedniego do danych zadań.

Zwyczajowo wyróżnia się wiele modeli siłowników hydraulicznych. Podstawowa klasyfikacja wygląda następująco:

Klasyfikacja siłowników:

Jednostronnego działania
 • Nurnikowe
 • Tłokowe
 • Teleskopowe
Dwustronnego działania
 • Jednotłoczyskowe
 • Dwutłoczyskowe
 • Wielotłokowe
 • Teleskopowe
 • Precyzyjne
Wachliwe
 • Z tłokiem obrotowym
 • Z  mechanizmem wachliwym
 • Śrubowe

Oferta siłowników hydraulicznych od firmy HP

Nasza profesjonalna firma HP cieszy się renomą w branży hydrauliki siłowej. Tworzymy wysokiej jakości siłowniki hydrauliczne oraz pozostałe części hydrauliki siłowej. Cylindry produkujemy na podstawie katalogu oraz posiłkując się własnymi projektami i dostarczanymi przez Klientów wzorami. Dzięki temu nasze siłowniki hydrauliczne trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ są produktami wysokiej jakości. Wszystkie cylindry od marki HP zostały objęte gwarancją na okres 36 miesięcy. Polecamy Państwa uwadze siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania, zwane również siłownikami teleskopowymi. W tych modelach działanie polega na tym, że suwy robocze odbywają się w obu przeciwstawnych kierunkach. Siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania to produkty montowane w układach, w których proste siłowniki nie spełnią należycie swojej funkcji.

W asortymencie firmy HP znajdą Państwo najnowsze siłowniki hydrauliczne, stworzone z najwyższej jakości komponentów. Ponadto oferujemy również specjalistyczną usługę regeneracji wyeksploatowanych podzespołów. Ta usługa skierowana jest do tych osób, które nie chcą od razu decydować się na wymianę całego cylindra.

Oferta HP jest zróżnicowana. Posiadamy nie tylko siłowniki hydrauliczne, ale także inne elementy hydrauliki siłowej. Warto zaznaczyć, że nasza firma prowadzi również szeroko zakrojone doradztwo w zakresie wyboru określonych komponentów, ale też pomagamy w rozwiązywaniu problemów technicznych ze sprzętem. Jeśli zakupiony siłownik hydrauliczny ulegnie uszkodzeniu, to oferujemy nie tylko jego naprawę, ale także pomoc przy wyborze nowego modelu.

Oferowane przez HP siłowniki hydrauliczne to modele niezawodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem silników oraz ich specyfikacją techniczną.

Zobacz nasz sklep:

Siłowniki hydrauliczne Icon Siłowniki hydrauliczne

Kliknij tutaj:

Katalogi Icon Katalogi

Kliknij tutaj:

Oferta usługowa Icon Oferta usługowa

Kliknij tutaj:

Kontakt Icon Kontakt