siłownik nurnikowySiłowniki nurnikowe to specjalny rodzaj cylindra jednostronnego, który występuje wyłącznie w odmianach beztłokowych i rozwija jedynie siłę pchającą. Ciecz robocza doprowadzana jest do cylindra jednym przewodem, co powoduje wysunięcie nurnika. Powrót elementu do cylindra następuje przy użyciu mechanicznej siły zewnętrznej, na przykład dzięki wbudowanej sprężynie lub innej części obciążającej.
Mimo ściśle określonej budowy modułów znajdują one niezwykle szerokie zastosowanie. Układy wyposażone w siłowniki nurnikowe montowane są w różnego rodzaju maszynach budowlanych, przemysłowych, transportowych i rolniczych, a także w systemach bramowych.

Siłowniki nurnikowe HP – gwarancja jakości

Certyfikaty jakości, ścisłe normy produkcyjne oraz skrupulatna kontrola poprodukcyjna to nasze standardy, dzięki którym możemy wszystkim zainteresowanym zaoferować siłowniki nurnikowe odpowiadające nawet najbardziej rygorystycznym wymaganiom. To wytrzymałe i niezawodne moduły, doskonale sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Do produkcji cylindrów używamy części wysokiej jakości, zapewniających wysoką wytrzymałość otrzymanych modułów.
Siłowniki nurnikowe naszej produkcji objęte są gwarancją na okres 36 miesięcy. Oprócz wytwarzania modułów i naprawiania ich w ramach serwisu oferujemy również usługę regeneracji wyeksploatowanych już podzespołów. Nasz doskonale wyszkolony zespół techniczny oraz rozbudowany park maszynowy zapewniają profesjonalne i solidne wykonanie wszystkich prac związanych z oddaniem siłownika do codziennej pracy.

Oferta siłowników nurnikowych w firmie HP

Firma HP – Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn zajmuje się produkcją wysokiej klasy siłowników nurnikowych. Moduły tego typu produkujemy od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie dużego doświadczenia i rozbudowę firmy do jej obecnej postaci. Specjalistyczna wiedza, którą w tej chwili dysponujemy, pozwala nam tworzyć rozwiązania wyróżniające się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz specyfikacją techniczną oferowanych przez naszą firmę siłowników nurnikowych.

Katalogi:

silownik-nurnikowy